Kontakt

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

agaDOM

ul. Londyńska 34/1              03-921 Warszawa

Kontakt

agadom@agadom.pl
tel: (22) 617 51 40

Godziny pracy

Poniedziałek – Środa:    8:00 – 16:00
Czwartek: 8:00 – 17:00, Piątek: 8:00 – 15:00

KONTKT

KONTAKTY

Administratorzy:

Dominika Stachnik – kierownik, tel. 662-281-360

e-mail: dominika.stachnik@agadom.pl

Bożena Kalinowska tel. 605-880-069

e-mail: bozena.kalinowska@agadom.pl

Katarzyna Dąbrowska tel. 669-112-117

e-mail: katarzyna.dabrowska@agadom.pl

Patrycja Kowalczyk tel. 693 117 110

e-mail: patrycja.kowalczyk@agadom.pl

Dział Techniczny:

Dariusz Kempski – inspektor do spraw technicznych 

tel. 695-552-663

e-mail: dariusz.kempski@agadom.pl

Pozostali Współpracownicy:

Zbigniew Dudzinski – administrator sieci

Anna Schreckenberg – specjalista ds. marketingu

Księgowość i Windykacja:

tel: (22) 616 32 34   

Katarzyna Klepacka – główna księgowa  

e-mail: katarzyna.klepacka@agadom.pl    

Teresa Filiks –  księgowa    

e-mail: teresa.filiks@agadom.pl    

Katarzyna Noceń – księgowość i windykacja  

e-mail: katarzyna.nocen@agadom.pl

Kadry i Płace:

Elżbieta Koładczyk – specjalista ds. kadr 

e-mail: kadry@agadom.pl

Obsługa Prawna:

Radca prawny Anna Maćkowiak

e-mail: radcaprawny@agadom.pl

Oferta:

W sprawie ofert prosimy o kontakt pod numerem:
tel. 604 587 026,  tel.  22 617 51 40

e-mail: agadom@agadom.pl

Instalacje sanitarne i gazowe:

GREGBUD Grzegorz Kluczek
tel. 509 870 745

Instalacje elektryczne:

Instalatorstwo Elektryczne Andrzej Liwski                             tel. 505 118 903

BIURO

ul. Londyńska 34 lokal 1

03-921 Warszawa

ZADZWOŃ DO NAS

(22) 617 51 40

E-MAIL

agadom@agadom.pl